reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Pokuta udělená s. r. o., Českou obchodní inspekcí  (Přečteno 1121 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana

  • Host
Dobrý den ,
NAŘÍZENÍ   z   ministerstev  na všechny  okresní kontrolní orgáný  ,zní  jasně , jak  mi  prozradil  jejich zaměsnanec  : VYBÍRAT  více peněz  na  POKUTÁCH !!!
TAK  se proboha  ptám ? Je zaplacená pokuta udělená s. r. o., Českou obchodní inspekcí daňově uznatelným nákladem?Děkuji za info .

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaM.M.

  • Host
Re:Pokuta udělená s. r. o., Českou obchodní inspekcí
« Odpověď #1 kdy: 09. 10. 2017, 07:17:31 »
Dobrý den, paní Jano,

máte pravdu v tom, že současná praxe finanční správy je jednoznačně nastavena co nejvíce daňové subjekty pokutovat, ( oni tyto pokuty zahrnují do statistik výběru daní a udávají je jako zázrak efektu KH a EET - potřebují získat každé %-tíčko výběru navíc, budou přece nové školky, hřiště, silnice a mosty ! tz. bude krásně !  )  začíná to dostávat docela zajímavé rozměry, vzhledem k tomu že si, A.B. oblíbil horní hranici pokut na obvyklých 500 000,- je to ještě zajímavější.

Tyto sankce a pokuty jsou nesmluvní ( tz. nejsou udané žádnou obchodní podnikatelskou smlouvou ) a tedy , účtujete je na účet 545, jsou nedaňové.

ať se daří.


 

Platby GoPay

reklama