reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: ELDP  (Přečteno 5987 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Eva

• Host
ELDP
« kdy: 19. 05. 2017, 10:13:10 »
Prosím o radu, jak správně vyplnit ELDP. Zaměstnankyně byla od 1.1.-17.4. na RD s prvním dítětem. Poté byla od 18.4. - 7.6. nemocná. Od 8.6. nastoupila na MD a 28.7. porodila druhé dítě. Kolik je dnů, kolik vyloučených dnů a které měsíce mají být zakřížkovány. Předem moc děkuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lada

• Host
Re:ELDP
« Odpověď #1 kdy: 19. 05. 2017, 12:00:17 »
Zavolejte si na vaši místně příslušnou pobočku sociálky a budete to mít hotové za 5 minut. Navíc se zárukou správnosti, protože vám bude radit odborník z OSSZ.

Redakční tip

• Stálý člen

Eva

• Host
« Odpověď #3 kdy: 19. 05. 2017, 12:25:33 »
Tam jsem volala, dokonce 2x, paní mi poradila, ale zřejmě špatně, protože mi to ani jednou datovou schránkou neprošlo.
Jinak díky. 

Lada

• Host
« Odpověď #4 kdy: 19. 05. 2017, 14:27:30 »
Tak to asi bude chyba spíš v té datové schránce, ne? Posíláte ten ELDP ve správném formátu? Zkuste si ho načíst na webu OSSZ do příslušného formuláře a dejte provést kontrolu, uvidíte, jestli vám to vyhodí nějakou chybu.

Reklama

• Stálý člen

Lada

• Host
« Odpověď #5 kdy: 19. 05. 2017, 14:43:41 »
V roce 2015 jsem měla podobný případ, ale bez nemoci. Zaměstnankyně byla na rodičovské dovolené s prvním dítětem. 21. října 2015 nastoupila na mateřskou, druhé dítě se narodilo 2. prosince 2015. ELDP za rok 2015 vyplněn takto: dny 92 (říjen až prosinec, tj. 31+30+31), vyloučené doby 42 (od nástupu na RD do porodu, přičemž den porodu se už do toho nepočítá), křížky v měsících 1 až 9 (měsíce 10-12 bez křížku).

Před 14 dny jsem tu měla kontrolu ze sociálky a odkývali to, že je to tak dobře.

Eva

• Host
« Odpověď #6 kdy: 23. 05. 2017, 10:16:56 »
Díky za rada od LADA. Konečně se mi ELDP podařilo odeslat.  ;D

Platby GoPay

reklama