reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Soukromá místnost v provozovně a reprodukce z rádia  (Přečteno 3534 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Karel Manďák

  • Host
Dobrý den, chci se zeptat jak je to s označením "Soukromá místnost" v provozovně jako je bar/restaurace/hospoda. Jedná se o to že v takové místnosti by měla být umístěna televize a rádio pro soukromé účely jako je dívání na sport a poslech hudby. V téhle místnosti by se neobsluhovalo a vybíraly peníze za cokoliv. Hostům zařízení by tam byl vstup zakázán a umožněn pouze na povolení. Stačí takovou místnost pouze označit nebo je třeba mít nějakou smlouvu s majitelem budovy? Jedná se mi o to jak je to napadnutelné ze strany OSA a Integram za reprodukci v takto vyhrazené místnosti.


Druhý dotaz: Pokud si hosté (většinou mládež) donese vlastní rádio do hospody a pouští si hudbu, následně si ho pak odnesou. Vztahují se na toto zařízení poplatky pro OSA a Integram?


Děkuji moc za odpovědi.
Manďák

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama