reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Ohlášení živnosti PO  (Přečteno 1786 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Václav

• Host
Ohlášení živnosti PO
« kdy: 23. 04. 2017, 19:02:26 »
Dobrý den,

zakládám s.r.o. pro poskytování webových portálu a software online, momentálně jsem ve fázi ohlášení živnosti ale zarazil jsem se při vyplňování JRF na sekci "13 Provozovna". Musím v mém případě vyplňovat tuto sekci o provozovně nebo ne? Sídlo firmy bude v bytě kde mám trvalé bydliště a budu pouze v tomto místě přijímat hovory, maily a vytvářet software pro zákazníky, který budu následně prodávat online.

Pokud budu muset ohlásit provozovnu tak si nejsem jistý jestli jsem správně pochopil jak tuto sekci 13 vyplnit viz obrázek dole.
Sekce 03 jsem vyplnil výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, dále obory specifikuji zaškrtáváním v příloze "SEZNAM OBORŮ ČINNOSTÍ NÁLEŽEJÍCÍCH DO ŽIVNOSTI VOLNÉ"

Děkuji za rady.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama