reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Začínající OSVČ  (Přečteno 4247 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Marta

  • Host
Začínající OSVČ
« kdy: 21. 04. 2017, 22:34:54 »
Dobrý den, chci s zeptat, jestli nějak dosáhnu a mám nárok na nějakou finanční dotaci, chcili začít podnikat(konkrétně si otevřít maloobchod se školními a kancelářskými potřebami) i v případě, že nejsem nezaměstnaná a nejsem vedena na úřadu práce


děkuji  MŠ

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamapetr.cizek2

  • Host
Re:Začínající OSVČ
« Odpověď #1 kdy: 08. 05. 2017, 12:09:18 »
Dobrý den,

možnosti dotací pro tento typ podnikání jsou bohužel značně omezené.

K dotacím obecně doporučuji prověřit dotační možnosti popsané zde.
 
Dotační tituly zahrnující i podporu začínajících podnikatelů nebo podporu rozvoje malých obcí a venkova vypisují v některých případech i krajské a obecní samosprávy, např. pro Středočeský kraj je naleznete zde. Doporučuji kontaktovat Vám místně příslušný úřad pro zjištění aktuálních možností.

Pro začínající podnikatele přichází v úvahu rovněž programy realizované Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou na podporu malého a středního podnikání, které zahrnují mimo jiné poskytování záruk za úvěry pro malé a začínající podnikatele. Bližší informace naleznete zde.
 
V úvahu mohou dále přicházet dotace realizované v rámci programů aktivní politiky zaměstnanosti. Více informací k těmto programům naleznete zde.

S pozdravem


Petr Čížek
www.ZalozFirmu.cz


 

Platby GoPay

reklama