reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Ceník poplatků za služby a pronájem  (Přečteno 2505 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Mirek

  • Host
Ceník poplatků za služby a pronájem
« kdy: 03. 04. 2017, 20:10:38 »
Dobrý den, mám dotaz, koupil jsem chatku v objektu veřejného tábořiště, za pozemek pod chatkou platím roční nájem správci tábořiště, dále po mně požaduje poplatek za služby (pokud tam jsem)  60kč/ osoba/den, 100kč/ auto/den, poplatek za lůžkovou kapacitu 4kč/os/den a popl.za přechodný pobyt 10kč/os/den, to vše v mé chatce na pronajatém pozemku. Je možné aby po mně všechny tyto poplatky požadoval.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaM.M.

  • Host
Re:Ceník poplatků za služby a pronájem
« Odpověď #1 kdy: 04. 04. 2017, 15:52:58 »
Dobrý den,

pokud jsou poplatky součástí smluvního vztahu ( vlastníka pozemku ),  kdy vaše chata stojí na pozemku cizím a s tímto vědomím jste jí také předpokládám dobrovolně koupil - tak proč by vlastník nemohl požadovat poplatky za nájem a služby svého pozemku ?

 

Platby GoPay

reklama