reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Průměrná mzda  (Přečteno 2379 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

M.B.

  • Host
Průměrná mzda
« kdy: 23. 03. 2017, 16:44:14 »
Dobrý den . Z dúvodu dorovnání mzdy potřebuji vypočítat prúměrný plat. Jedná se o dohodu o pracovní činnosti při které se část mzdy skládá z pohotovosti část z udržby a část z práce na výjezdu. Plat je tedy pohybliví a nejsou určeny pracovní směny. Mám pouze roční zúčtování. Z čeho vypočítám prúměrnou mzdu. Děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaHanča

  • Host
Re:Průměrná mzda
« Odpověď #1 kdy: 24. 03. 2017, 09:28:40 »
Průměr pro pracovněprávní potřeby se vypočítává z předchozího čtvrtletí - viz Zák.práce § 351 a je jedno jestli je příjem  každý měsíc stejný nebo pohyblivý. Takže zjednodušeně řečeno, vezmete všechny příjmy za odpracované hodiny vč. příplatků a podělíte to odpracovanými hodinami a dostanete průměrný hodinový příjem. A jakto, že nemáte určeny pracovní směny ?


 

Platby GoPay

reklama