reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Odstupné  (Přečteno 1628 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Markéta

  • Host
Odstupné
« kdy: 23. 03. 2017, 10:54:43 »
Dobrý den,
mám dotaz. Má zaměstnanec nárok na odstupné, když výpovědˇje psaná dohodou obou stran. Zaměstnanec byl zaměstnaný na zástup za mateřskou dovolenou? Děkuji, Nováková Markéta.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Hanča

  • Host
Re:Odstupné
« Odpověď #1 kdy: 23. 03. 2017, 11:41:34 »
Nárok na odstupné je pouze při ukončení pracovního poměru dle § 52, a to i v případě, že se obě strany dohodnou na skončení dřív než uplyne výpovědní doba. Pokud jde o klasickou dohodu o skončení PP, tak nárok na odstupné není, zaměstnavatel ale může vyplatit např. odměnu, ta ovšem podléhá všem odvodům


 

Platby GoPay

reklama