reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Pozdě podepsané daňové prohlášení  (Přečteno 2596 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jarka

• Host
Pozdě podepsané daňové prohlášení
« kdy: 15. 03. 2017, 11:21:49 »
Dobrý den,
mám zaměstnankyni, která dodala podepsané daň. prohlášení na rok 2017 až 9. března místo do 14.2.Roční účtování daní jsem tí neprovedla a za únor jsem jí neposkytla daňový odpočet na osobu ani na děti. Kdy jí mohu odpočty poskytnout? Správně by to mělo být od následujícího měsíce, tj. za měsíc duben. Je to tak správně?
Děkuji za odpověď
J.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lada

• Host
Re:Pozdě podepsané daňové prohlášení
« Odpověď #1 kdy: 15. 03. 2017, 15:18:24 »
Teda... Já zaměstnance co se týče podepsání prohlášení poplatníka div nevodím za ručičku a vy na ně takhle drsně... Sice to nejspíš máte podle zákona, ale já bych si bývala tu paní pohlídala, aby mi dodala podepsané prohlášení nejpozději v den, kdy budu dělat výplaty za únor a pak bych jí normálně poskytla slevu i daňové zvýhodnění za únor, i to roční zúčtování bych jí udělala. Asi jsem moc měkká. :)

Platby GoPay

reklama