reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: 2 mesice podnikani bez zisku  (Přečteno 2555 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michal

  • Host
2 mesice podnikani bez zisku
« kdy: 29. 01. 2011, 12:07:53 »
Dobry den,minuly rok jsem byl vedeny na pracovnim urade,pak jsem 2 mesice podnikal,mel jsem otevreny obchod s oblecenim,ale neprodal jsem ani 1 kus,tak jsem obchod zase zavrel a a do konce roku jsem byl opet na pracovnim urade.Musim v tomto pripade vyplnovat danove priznani a jak?A potrebuju neco dokladat?Diky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Jan Molín

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
    • MIVO s.r.o.
Re: 2 mesice podnikani bez zisku
« Odpověď #1 kdy: 29. 01. 2011, 21:19:02 »
Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jste neměl příjmy přesahující 15 000,- Kč za rok, v souladu s ustanovením § 38g odst. 1 zákona o daních z příjmů nemusíte daňové přiznání podávat.

Hezký den.
Jan Molín
daňový poradce
MIVO s.r.o.
http://www.mivo.cz/



 

Platby GoPay

reklama