reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Adresa firmy  (Přečteno 2308 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jirka

• Host
Adresa firmy
« kdy: 07. 03. 2017, 10:21:11 »
Přeji všem dobrý den.

Chtěl bych se zeptat na pár věcí, jako budoucí začínající podnikatel ve směru oprav elektroniky. Měsíční výdělek přibližně do 10-15tisíc.
Dají mi živnost, když jsem veden na Městském úřadě? Po přestěhování do jiného bytu jsem se musel odhlásit s trvalého pobytu kde jsem bydlel a v novém bytě si majitel nepřeje, aby tu měl kdokoliv trvalou adresu. Vím, že podle zákona nic udělat nemůže, ale chci mít klid v duši.

Proto se ptám, jestli s tím nebudou dělat problém. Když bude firma na "Městském úřadě". Sídlo nemám, páč opravy budou probíhat u klientů doma, či u mne s dodáním do týdne.

Děkuji předem  :)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama