reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Založení e-shopu  (Přečteno 2244 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Andrej

  • Host
Založení e-shopu
« kdy: 01. 03. 2017, 17:04:04 »
Zdravím, rád bych si založil e-shop(y). Jednalo by se o prodej oblečení a hardwaru do PC.
Zboží bych převážně objednával z ciziny ze zemí EU, kde by asi neměl být problém, jelikož DPH bych platil rovnou při objednávce a CLO se neplatí. Mou otázkou ale je, že bych rád občas objednal i ze třetích zemí. Ať hledám, jak hledám, vždy najdu jiné informace.
Vše, co je proto potřeba založit jsem jakžtakž našel, problémem ale je, že nevím jak si poradit s tím, že pokud bych třeba jednou dvakrát týdně objednal zásilku v hodnotě 100euro, a přes celnici by to prošlo bez vyměření dph(i cla?), jak bych měl postupovat? Přiznat to dodatečně?Případně jestli poté, co se zaregistruju na celním úřadě mi budou automaticky všechny zásilky zachyceny a vyměřeny všechny doplatky?
Díky za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama