reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Péče o 2 děti do 15 let  (Přečteno 3759 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Monika

• Host
Péče o 2 děti do 15 let
« kdy: 15. 02. 2017, 20:02:01 »
Dobrý den zajímalo by mě pro koho vlastně tahle možnost je a k čemu je určena. Myšleno je to možná dobře ale je to jen pro ty co zřejmě někoho mají a nemusí tím pádem dostávat žádné sociální dávky. Nebo se pletu? Já jako samoživitelka momentálně omezena volbou práce a také častými nemocemi dětí a řešení svého zdraví pobírám hmotnou nouzi a jsem na ÚP a pokud chci dostávat dále dávky tak stejně musím být vedena na ÚP a tím pádem neřešit děti a zdraví anebo se obejít bez peněz ze soc. úřadu,nebýt nucena být na ÚP a vyžít jakkoli. ÚP není schopno mi najít vhodnou práci a sama jsem si už 2 brigády našla když už nic jelikož na pouze ranní směny mě jen tak nikde nevezmou. Ale tak či tak musím neustále lítat na všechny úřady a o to horří to je když mám brigádu. Dostala jsem možnost být vedena jako osoba která pečuje o děti do věku 15 let ale je mi to vlastně k ničemu. Nebo mi můžete poradit nějaké využití této věci? Děkuji Monika

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hanča

• Host
Re:Péče o 2 děti do 15 let
« Odpověď #1 kdy: 16. 02. 2017, 14:42:51 »
Tahle kategorie je hlavně pro ty, kteří pracují na zkrácený úvazek a nedosahují minimální mzdy pro odvod zdravotního pojištění, protože za ně platí pojištění stát, tak oni sami platí ZP jen z odpracované mzdy.

Platby GoPay

reklama