reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nabourané firemní auto  (Přečteno 2386 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petra Stańková

• Host
Nabourané firemní auto
« kdy: 07. 02. 2017, 20:36:38 »
Dobrý den, mám dotaz. Můj syn řídil firemní auto ,které naboural. Auto patří jisté firmě ,nebudu uvádět. Majitel tedy osoba ,která ho může používat ho půjčil svému synovi na ples a ten chtěl pít a dal ho do péče tomu mému a ten ho natlouk . Žádná hrůza ,ale  tet´ chce 10 000 jako spoluúčast. Mám to zaplatit.
Nějak tomu nerozumím. Částka za opravu je kolem 50 000. tak nevím co s tím. Děkuji za .......

Reklama

• Stálý člen

reklama

M.M.

• Host
Re:Nabourané firemní auto
« Odpověď #1 kdy: 08. 02. 2017, 07:17:36 »
Dobrý den,

jistě Váš syn byl řidičem v době nehody vozu a také pravděpodobně škodu sám zavinil, musí tedy škodu sníženou o pojistné uhradit. Ale nechte si od vlastníka předložit ( ofocením kopie ) FA za opravu vozu ze servisu, dále pojistné plnění a pojistnou smlouvu kde je také stanovena spoluúčast. Jednoduchým odečtem pojistného od FA za opravu musíte dojít ke spoluúčasti dle OP pojišťovny.

Transparentně podložit požadavek na zaplacení by neměl být problém, stejně tak,  jako Váš doplatek.

Platby GoPay

reklama