reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: EET a vlastní výroba sportovního oblečení  (Přečteno 2460 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Miriam Hošková

• Host
EET a vlastní výroba sportovního oblečení
« kdy: 03. 02. 2017, 09:45:01 »
Šiji sportovní oblečení a péřové spací pytle,pracuji sama bez zaměstnanců,roční obrat do 200 000,v ŽL mám uvedeno:

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků.Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků.Zproostředkování obchodu a služeb,maloobchod velkoobchod.Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Sportovním oddílům fakturuji,soukromým osobám prodávám hotově na paragon/jen příležitostně/.2-3x ročně mám prezentační stánek i s hotovostním prodejem na sportovních akcích.Účetní mi radí zrušit maloobchod velkoobchod.Potřebuji poradit jestli spadám pod některou vlnu eet,případně jak naformulovat činnosti v ŽL,abych se eet vyhnula.Drobný prodej soukromým zákazníkům a na sport.akcích bych ráda zachovala.

Děkuji za odpověď,Miriam Hošková. 

Reklama

• Stálý člen

reklama

M.M.

• Host

Platby GoPay

reklama