reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Výpoveď z nájmu  (Přečteno 2494 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Novák L.

• Host
Výpoveď z nájmu
« kdy: 01. 02. 2017, 23:27:51 »
V roce 2013 jsem uzavřel nájemní smlouvu o pronájmu nebytových prostor - restaurace, kterou do dnešního provozuji bez změny nájemní smlouvy. Z osobních důvodů jsem nucen tuto smlouvu vypovědět se stanovenou lhůtou tří měsíců. Zajímalo by mne zda je nutná písemná výpověď, nebo postačí výpověď ústní. Forma výpovědi není v nájemní smlouvě stanovena, pouze výpovědní lhůta. Děkuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hana

• Host
Re:Výpoveď z nájmu
« Odpověď #1 kdy: 02. 02. 2017, 07:01:09 »
Já bych to v každém případě udělala písemné i když to nemáte ve smlouvě. Tu máte taky na papíře, tak proč ne výpověď.

Novák L.

• Host
« Odpověď #2 kdy: 02. 02. 2017, 11:51:37 »
Ústní výpověď byla dána koncem měsíce listopadu, tudíž výpovědní lhůta by měla končit koncem února. Pronajímatel má jiný názor. Mimochodem smlouva byla na dobu neurčitou. NOZ tuto problematiku neřeší.

Redakční tip

• Stálý člen

M.M.

• Host
« Odpověď #3 kdy: 02. 02. 2017, 12:17:36 »
Dobrý den,

nemáte li písemně podloženo, a nemůže li současně doložit i jinak ( svědectví, audio záznam ) jde o tvrzení proti tvrzení.

Můžete se soudit ....

Platby GoPay

reklama