reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: EET a OSVČ na vedlejší činnost  (Přečteno 3635 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Böhmová Hana

  • Host
EET a OSVČ na vedlejší činnost
« kdy: 13. 01. 2017, 19:52:58 »
Jsem zaměstnanec a mám Živnostenské oprávnění: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obor činností: Velkoobchod a maloobchod, Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků a Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti. Jako OSVČ si na vedlejší činnost přivydělám pár tisícovek za rok. Musím si pořizovat EET? A pokud ano, musím již teď od března, když vykazuji v daňovém přiznání zisk převážně z poradenské činnosti? Lze pozastavit živnostenské oprávnění jen pro některý obor činnosti, např, Velkoobchod a maloobchod? A jaký je v tomto případě postup.
Děkuji za odpověď Hana Böhmová 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama