reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nárok na odměnu/odstupné při nepotřebnosti po mateřské  (Přečteno 3077 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Karolína Kyselová

• Host
Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda je rozumné a morální žádat od zaměstnavatele odstupné/odměnu za nepotřebnost po nástupu ze 6ti leté mateřské, před nástupem na mateřkou jsem byla velmi potřebný zaměstnanec ale 6 let je dlouhá doba a potřeby se mění. Zaměstnavatel mi navrhl, že se domluvíme dohodou a ať si navrhnu částku odměny, kterou chci navrhnout a to 6ti násobek platu. Vím, že v tomto případě mám nárok na 3 násobek platu. Ale cítím se lehce znevýhodněna a proto ten 6ti násobek. Situaci nechci nijak vyhrotit. Mateřská mi končí počátkem března 2017. Kdy tuto záležitost řešit, můžu již teď, nepřijdu o nějaké finance ze sociální správy?

Děkuji za jakoukoliv radu Karolína Kyselová

Reklama

• Stálý člen

reklama

M.M.

• Host
Re:Nárok na odměnu/odstupné při nepotřebnosti po mateřské
« Odpověď #1 kdy: 21. 12. 2016, 19:22:12 »
Dobrý den,

a co řešíte ? berte co Vám nabízí, dokud je tato velkorysá nabídka na stole.

Platby GoPay

reklama