reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Prodloužená záruka  (Přečteno 4424 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Zuzana

  • Host
Prodloužená záruka
« kdy: 19. 11. 2016, 07:14:12 »
Dobrý den,chci se zeptat, jak je to s prodlouženou záruku?
Týden po konci dvou leté záruční doby, se nám pokazila pračka se sušičkou. Sušička přestala sušit. Protože jsme si zaplatili prodlouženou záruku,tak jsme volali na pojišťovnu, kde nám sdělili, že máme emailem nahlásit pojistnou událost a oni to předají servisnímu technikovi. Po dvou dnech se ozval servisní technik a přijel za 5 dní. Pračku si odvezl. Za týden se ozval s tím, že opravit nejde,a zůstává v servisu k ekologickému zlikvidování. Poslal vyjádření na pojišťovnu, kde to budou řešit. Z pojišťovny se nám nikdo týden neozval. Tak jsem si tam volala sama. Řekli mi, že mají ze zákona čas na posouzení 90 dní a víc se se mnou bavit nechtěli. Proto chci tímto poprosit o informaci, zda je tomu skutečně tak, případně o radu jak pokračovat. Jsme pětičlenná rodina a bez pračky být opravdu nemůžeme.  Děkuji za odpovědi Zuzana

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama