reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Smlouva o poskytování právních služeb  (Přečteno 4936 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jiri

  • Host
Smlouva o poskytování právních služeb
« kdy: 07. 11. 2016, 17:07:45 »
Je pravda, ze ve "Smlouve o poskytovani pravnich sluzeb" musi byt napsano "povinne ustanoveni" tohoto textu:

 

"Klient v postavení spotřebitele, který se domnívá, že jeho práva byla postupem advokáta porušena, je oprávněn obrátit se na státní orgán mimosoudního řešení spotřebitelských sporů. Tím je Česká advokátní komora se sídlem Národní 16, Praha 1. Veškeré informace týkající se řešení spotřebitelských sporů prostřednictvím České advokátní komory jsou dostupné na internetových stránkách. Výkonem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je pověřena smírčí komise České advokátní komory."

 

Advokat, ktereho hodlam poverit ohledne vymahani meho dedictvi u soudu, trva na tomto odstavecku, aby byl ve smlouve o poskytovani pravnich sluzeb, kterou hodlam uzavrit s onim advokatem. Trochu se mi prici, aby pravni sluzby byly prirovnavany k: “Klient v postavení spotřebitele…”, ...jako k sluzbe, kdyz Vam svec spravi boty.

 

Je pravda, ze ve "Smlouve o poskytovani pravnich sluzeb" musi byt napsano "povinne ustanoveni" tohoto textu? Onen advokat rika, ze od roku 2016 plati toto nove povinne ustanoveni. Neznam zakony a mam neduveru k tomuto odstavecku.

 

Predem dekuji za odpoved

Jiri

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama