reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Prodej přes internet a EET  (Přečteno 2252 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana Novotná

• Host
Prodej přes internet a EET
« kdy: 03. 10. 2016, 22:00:35 »
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, odkdy se mě vlastně EET týká. Maluji na textil (především hedvábí a trička) a prodávám své výrobky přes internet. Zároveň občas prodám i nějaký materiál nebo barvy. Také trochu fotím a prodávám kalendáře a pohlednice ze svých fotek. Mám ŽL na spoustu oborů volné živnosti, mezi nimi i výrobu textilií a výrobu papíru a výrobků z něj. Je to tedy 2. fáze - maloobchod nebo 4. fáze - vybraná řemesla?
A co všechno musím zrušit, abych pod EET nespadala? Samozřejmě hotovostní platby, ale asi i PayPal a platby kartou? I když tedy upřímně nechápu proč, když mi tyto platby přijdou na účet úplně stejně jako platba od jakéhokoliv jiného zákazníka který platí ze svého účtu.
Děkuji za odpověď.
Jana Novotná

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama