reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Exekuce  (Přečteno 5961 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petra

• Host
Exekuce
« kdy: 08. 09. 2016, 15:03:31 »
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s poskytnutím informací o dalších exekucí jinému exekutorovi. Nejsem si zcela jista zda má právo po nás chtít bližší informace o jiných exekucí. Vím, že existuje rejstřík a tam můžou nahlížet. Nevím, zda bych neporušila zákon na ochranu osobních údajů zaměstnance. Součinnost jsem poskytli, ale chtějí víc. Teď nevíme co dál, větičky o pokutách děsí snad každého.
Moc děkuji za info   S pozdravem Petra

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lada

• Host
Re:Exekuce
« Odpověď #1 kdy: 09. 09. 2016, 16:27:52 »
Jméno jeho exekutora a číslo jednací spisu, případně výše exekuce nejsou, pokud vím, osobní údaje. Neříkám, že byste je měla vykládat každému na potkání, ale exekutor na to asi právo má.

Pokud má zaměstnanec těch exekucí hodně a na vysoké částky, tak se mi většinou podařilo exekutora odpálkovat vyjádřením ve smyslu "zaměstnanec má .... exekucí, které mají dřívější pořadí, než ta vaše a celková částka těchto exekucí cca ....... Kč". Jelikož ta částka v Kč bylo dost velké číslo, u kterého se nedá předpokládat, že by ho zaměstnanec mohl během svého života splatit, tak exekutor žádné další podrobnosti již neloudil...

Platby GoPay

reklama