reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Skončení pracovní smlouvy v době nemocenské  (Přečteno 3905 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

tomáš

• Host
Skončení pracovní smlouvy v době nemocenské
« kdy: 22. 08. 2016, 16:05:43 »

Dobrý den,

mám smlouvu určenou na dobu určitou t.j od 1.8.2016 do 31.8.2016.
Od 10.8.2016 jsem na nemocenské a chci se zeptat jestli zaměstnavatel automaticky prodlouží smlouvu a nebo to nejde, když jsem na nemocenské.
Po případě, když mi skončí smlouva musím tedy na pracovní úřad. a Zda- li mi po skončení pracovní smlouvy chodit nějaká nemocenská.
Děkuji

Reklama

• Stálý člen

reklama

Hanča

• Host
Re:Skončení pracovní smlouvy v době nemocenské
« Odpověď #1 kdy: 23. 08. 2016, 07:40:14 »
Váš pracovní poměr skončí dnem určeným v pracovní smlouvě. Prvních 14 kal.dnů nemoci Vám bude vyplácet zaměstnavatel, od 15. kal.dne správa sociálního zabezpečení po celou dobu pracovní neschopnosti bez ohledu na to, že Vám pracovní poměr skončí během nemoci. Smlouvu by Vám zaměstnavatel prodloužil v případě písemné dohody, že se pracovní poměr sjedná např. na dobu neurčitou nebo do jiného data, ale nemoc na to vliv nemá.

Platby GoPay

reklama