reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: 2x podepsaný "růžový papír"  (Přečteno 6271 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

MadSpeedy

  • Host
2x podepsaný "růžový papír"
« kdy: 19. 08. 2016, 13:17:52 »
Dobrý den,
mám dotaz. Od února no konce července jsem uzavřela DPČ a podepsala rúžový papír u jednoho zaměstnavatele. V měsících červen a červenec jsem však již nepracovala a žádnou mzdu jsem tedy nepobírala. Červen, červenec jsem již pracovala u jiného zaměstnavatele na DPP opět s podepsanou slevou na dani. Je problém, že se podepsání této slevy překrývají i v případě, že nebyla uplatněna, protože v těchto měsích byl příjem jen u jednoho ze zaměstnavatelů?
Děkuji moc za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaLada

  • Host
Re:2x podepsaný "růžový papír"
« Odpověď #1 kdy: 19. 08. 2016, 13:55:30 »
Jde o to, jestli jste uplatnila slevy v jednom měsíci u dvou zaměstnavatelů současně nebo ne. Podle toho, co píšete, se tak nestalo, protože v červnu a červenci jste měla mzdu jen od zaměstnavatele č. 2 a ten vám také uplatňoval slevu na dani. Takže je vše OK. Problém by byl jen v případě, že byste v těchto měsících pracovala pro oba zaměstnavatele zároveň, oba by vám vyplatili mzdu a oba by z ní uplatnili slevu na dani.


 

Platby GoPay

reklama