reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Podnikání a exekuce  (Přečteno 7697 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Nikola

• Host
Podnikání a exekuce
« kdy: 19. 08. 2016, 10:15:10 »
Dobrý den, mám exekuci a naskytla se mi možnost podnikání. Je možné podnikat bez toho , aby mi tyto peníze zabavil exekutor? Peníze půjdou na mzdy,materiál apod. Pokud bych si dohodla rozumný SK  neměl by být teoreticky problém je to tak? Děkuji Weberová

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lada

• Host
Re:Podnikání a exekuce
« Odpověď #1 kdy: 19. 08. 2016, 13:51:35 »
Pokud budete podnikat jako OSVČ a budete chtít pro podnikání používat bankovní účet (jedno jestli ho založíte jako "osobní" nebo "podnikatelský"), tak pokud bude napsaný na vaše jméno, exekutor se k němu dostane a důkladně ho vyluxuje. Leda že byste vše platila pouze hotově, pak se nemá jak na ty peníze dostat.

Pokud si na podnikání založíte s.r.o., tak tato firma exekutorovi nic nedluží a tudíž jí nemá oprávnění nic zabavit.

jezevec

• Host
Re:Podnikání a exekuce
« Odpověď #2 kdy: 19. 08. 2016, 13:55:07 »
firma ovem "jaxi" musí patřit někomu jinému, a jednatel z ní nesmí mít žádný legální příjem.

Pokud budete podnikat jako OSVČ a budete chtít pro podnikání používat bankovní účet (jedno jestli ho založíte jako "osobní" nebo "podnikatelský"), tak pokud bude napsaný na vaše jméno, exekutor se k němu dostane a důkladně ho vyluxuje. Leda že byste vše platila pouze hotově, pak se nemá jak na ty peníze dostat.

Pokud si na podnikání založíte s.r.o., tak tato firma exekutorovi nic nedluží a tudíž jí nemá oprávnění nic zabavit.

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama