reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Záruka na práci  (Přečteno 5070 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

polok

• Host
Záruka na práci
« kdy: 02. 08. 2016, 18:41:23 »
Dobrý večer,

chtěl bych se zeptat. V Březnu 2014 jsem prováděl pánovi instalatérské práce s dodáním přečerpávacího zařízení na wc, které se rozbilo v roce 2016 Duben, pán po mě nyní požaduje reklamaci a náhradu na moje náklady, jelikož jsem OSVČ a mám nějaké slevy na materiálu, tak jsem zařízení prodal dráž než jsem kupoval, a pán po mě požaduje i doklad o koupi, prý jestli jsem mu tam nenamontoval nějakou starou použitou věc.  A  chctěl bych se zeptat, jestli se dá nějak bránit? Pán nechtěl fakturu, pouze udělat soupis prací s cenama.

Děkuji

Reklama

• Stálý člen

reklama

A380

• Host
Re:Záruka na práci
« Odpověď #1 kdy: 03. 08. 2016, 13:07:17 »
Dobrý den, jelikož zjevně uplynula zákonná záruční doba 24 měsíců, o opravě na Vaše náklady (záruční) nemůže být řeči, pakliže jste si nesjednal delší záruční lhůtu. Nemáte žádnou povinnost předkládat doklady o koupi materiálu.

Platby GoPay

reklama