reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Finanční úřad odmítá akceptovat směnku  (Přečteno 4503 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Sennheiser

• Host
Finanční úřad odmítá akceptovat směnku
« kdy: 22. 07. 2016, 21:35:27 »
Mám dotaz zda financní urad muze odmitnout prijmout zajistovaci smenku,která má sloužit pouze k byrokratickému procesu při Hlášení nového auta ze zahraničí (EU)  plátcem DPH.. U této komodity FU požaduje po plátci DPH zaplatit zálohu na DPH ve výši 100%, kterou milostivě za půlroku vrátí. A bez tohoto nesmyslu nejde auto na dopravním inspektorátu přihlásit.. Chtěl jsem tuto pitomost obejít vystavením směnky ( přičemž Finanční správa šeky jako platební nástroj povolujeů A navíc tenhle paskvil při dovozu nových aut je jen v ČR .. V ostatních zemích DPH doplácí pouze neplátci..Stát si z nás opět dělá dojnou krávu na bezúročné půjčky několika set tisíc na půl roku..
Muj FU mi totiž sdělil, že se budou držet své zavedené praxe a platbu přijmou pouze běžnou úhradou.. Co s tím?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama