reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Povinnosti s.r.o. která nemá žádnou aktivitu  (Přečteno 11098 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Honza

• Host
Povinnosti s.r.o. která nemá žádnou aktivitu
« kdy: 28. 06. 2016, 08:00:15 »
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co musím dělat pro svou "spící" firmu, kde jsem jediným jednatelem a nemám žádné účetní pohyby. Musím každý rok spracovávat výroční správy a podobné dokumenty a navíc je nahrávat účetní uzávěrky na justici?

Reklama

• Stálý člen

reklama

jezevec

• Host
Re:Povinnosti s.r.o. která nemá žádnou aktivitu
« Odpověď #1 kdy: 28. 06. 2016, 15:04:47 »
no jasné že ano. daňové přiznání s nulama, + se všemi povinnými přílohami.

BK

• Host
« Odpověď #2 kdy: 28. 06. 2016, 16:13:59 »
Zajímalo by mne, jestli máte bankovní účet - v tom případě máte pohyby - minimálně bankovní poplatky

Redakční tip

• Stálý člen

jezevec

• Host
« Odpověď #3 kdy: 30. 06. 2016, 00:44:13 »
Zajímalo by mne, jestli máte bankovní účet - v tom případě máte pohyby - minimálně bankovní poplatky
1) není povinnost mít zpoplatněný bankovní účet, je celá řada účtů zcela bez poplatků
2) není povinnost účtovat o poplatcích, účtovat o nákladech je právo

A380

• Host
« Odpověď #4 kdy: 30. 06. 2016, 20:06:16 »
Zdravím, mě by spíše zajímalo, jaký má taková firma smysl. Ale vím, že když jsem zakládal s.r.o., moje účetní se zmiňovala o tom, že "společnost nemusí být zisková, ale musí být výdělečná".

Reklama

• Stálý člen

Pan X

• Host
« Odpověď #5 kdy: 01. 07. 2016, 09:55:13 »
Ne, hele, nemusíte vůbec nic, prostě jenom dávejte vizitky, že jste CEO totální zvíře ženským. Pohoda jazz 8)

Petr Šinagl - AAC&S

• Host
« Odpověď #6 kdy: 04. 07. 2016, 21:53:17 »
"2) není povinnost účtovat o poplatcích, účtovat o nákladech je právo"

Jezevče, s.r.o. nevede daňovou evidenci (kde uplatnění výdaje opravdu není povinnost ale právo), nýbrž ÚČETNICTVÍ kde to povinnost JE (nápověda "úplnost", "správnost").

Platby GoPay

reklama