reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Polovina odpisu  (Přečteno 2463 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Milan

  • Host
Polovina odpisu
« kdy: 19. 01. 2011, 08:27:36 »
Dobrý den,
V některých odpovědích na otázku, zda uplatnit 1/2 daňového odpisu při vyřazení nebo neuplatnit, je řečeno, že je to daňově jedno. Do nákladů jde jak odpis, tak zůstatková cena.
Může mi někdo vysvětlit, proč tedy je ta možnost odepsat 1/2 v ZDP ? A proč je tato možnost pouze u odpisů dle §31 a §32 ?
Děkuji předem
Milan

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama