reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Co můžu ještě získat  (Přečteno 2262 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

wwwkk

• Host
Co můžu ještě získat
« kdy: 18. 01. 2011, 10:53:32 »
Dobrý den
Momentálně mám  obchody 8 zaměstnanců. Plánujeme 3 . Mohu v dnešní době získat nějaké dotace nebo pobídky do podnikání . Vím jen o dotaci na zaměstnance- z úřadů práce po dobu půl roku. K tomu se vztahuje jedna perlička o kterou se chci podělit z minulého období při podání žádosti a vyplnění dodání všeho potřebného . Mi paní na nejmenovaném úřadu práce zdělila to jdete pěkně dlouho /bylo asi půl roku / říkám proč no to víte všechny supermarkety a velké podniky hned na začátku roku podají tolik žádostí že se hned částka určená na dotace vyčerpá no a po půl roce mam zaměstnance zas vrátěj . ??? :o >:( .
Takže mě to pěkně nasralo dostal sem dotaci na 1 Měsíc - 7000 Kč protož víc nebylo! a paní mám zaměstnanou do dneška. Proto se chci zeptat zda nemůžu taky někde dostat nějakou korunu .

Reklama

• Stálý člen

reklama

lukas

• Host
Re: Co můžu ještě získat
« Odpověď #1 kdy: 19. 01. 2011, 06:48:30 »
Je to dobře, že jste to sem napsal, přesně jsem si to myslel, že to takto s dotacemi v sup je. Bohužel takto to v našem banánistánu funguje, bohatým přidat a chudým sebrat.

Platby GoPay

reklama