reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nikdy nepoužívaný živnosťák  (Přečteno 3084 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

mrcue

• Host
Nikdy nepoužívaný živnosťák
« kdy: 18. 01. 2011, 14:41:43 »
Dobrý den,
Zhruba před pěti lety jsem si udělal živnostenský list na "pořádaní akcí a provozování zařízení sloužících zábavě - DJ"  - něco takového.. Ovšem podnikat jsem vlastně nikdy nezačal. Pamatuji si jen, že jsem jednoho dne šel živnost pozastavit, protože jsem se dověděl, že to prý nějak jakože samo běží aniž bych cokoliv fakticky podnikal. Pozastavil jsem činnost na úřadě na dobu určitou (asi půl roku) a od té doby jsem se tím papírem nezabýval..

Papír mi leží doma a práší se na něj. Od té doby jsem pracoval již u několika společností a i nyní jsem stále jen zaměstnancem...

Otázka, na kterou se bojím zeptat je ta, jestli mi náhodou nevnikl nějaký problém..
Jestli třeba někomu nedlužím -> finančnímu úřadu nebo tak..  ???
Já do toho opravdu vůbec nevidím a rád bych měl jistotu, že jsem si nic neprovedl, když jsem fakticky nikdy nic nepodnikal...

Prosím poraďte... Předem děkuji za reakci a omluvte prosím můj laický přístup - nemám o podnikání zatím ani šajn...

Děkuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Dagmar Kučerová

• redaktorka a odborný poradce
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re: Nikdy nepoužívaný živnosťák
« Odpověď #1 kdy: 18. 01. 2011, 15:15:06 »
Dobrý den,

myslím, že potřebné informace najdete v článku: http://www.podnikatel.cz/clanky/preruseni-zivnosti-uz-nemusite-hlasit/

Dagmar Kučerová   :-[
Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz

Platby GoPay

reklama