reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Postup při objednáni zboží ze 3. zemí  (Přečteno 7772 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline hoskyn

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Postup při objednáni zboží ze 3. zemí
« kdy: 04. 02. 2016, 19:46:33 »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak postupovat při objednání zboží ze třetí země? Potřeboval bych kompletní postup, protože na jiných serverech podávají milné a klamavé odpovědi. Objednal sem si na aliexpressu cca 26 objednávek, které jsem zaplatil naráz a každá objednávka mi přijde zvlášť po balíku (zhruba 17 euro). Potřeboval bych vědět, jak funguje celní řízení dle zákona pro prodej.
Nejsem plátce DPH a zásilka je pro obchodní prodej
 Děkuji

Reklama

• Stálý člen

reklama

Pan X

• Host
Re:Postup při objednáni zboží ze 3. zemí
« Odpověď #2 kdy: 05. 02. 2016, 14:50:04 »
A co se týče vaší otázky na prodej, tak musíte sdělit další informace. Obecně se musíte registrovat k DPH, jestli to chcete dále prodávat. Jsou tam zřejmě nějaké limity a kvůli nim se obraťte na příslušný finanční úřad (za to je platíme). Mně se to hledat nechce. Třeba někdo jiný.

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama