reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Daněné nepeněžní příjmy  (Přečteno 3260 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Radka Stejskalova

  • Host
Daněné nepeněžní příjmy
« kdy: 03. 12. 2015, 17:00:43 »
Dobrý den,
zaměstnavatel v prosinci daruje svým zaměstnancům jako dárek husu (každému jednu), je tento dar pro zaměstnance daněným nepeněžním příjmem, z kterého je nutno odvést daň a soc a zdrav. pojištění? Je hrazena na vrub výdajů, které nejsou výdaji na dosažení, zajištění a udržení příjmů. Vztahuje se na toto také vyhláška č. 114/2002Sb. § 14?
 
Děkuji za info.
 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama