reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Měsíční sleva na daních za první dítě  (Přečteno 4230 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michaelka

  • Host
Měsíční sleva na daních za první dítě
« kdy: 23. 11. 2015, 09:33:59 »
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Syn se nám narodil v půli července.Manžel odevzdával do práce rodný list dítěte a když na výplatní pásce nebyla uvedená žádná sleva na dítě,kontaktoval zaměstnavatele,který mu sdělil, že potřebují prohlášení, že dítě neuplatňuji  já (manželka).Prohlášení do  práce odevzdal,ale i další měsíc nebylo na výplatní  pásce  opět nic.Po požádání vysvětlení informací zjistili chybu a že  následující  měsíc  bude 10 i 11 měsíc uhrazen v jedné mzdě.   


Chtěla bych se Vás  zeptat  zda  manžel nemůže požádat i o vyplacení  od  měsíce narození dítěte nebo zda se nevyplácí zpětně  3  měsíce jak na veškerých  úřadech.Děkuji za  odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaHana

  • Host
Re:Měsíční sleva na daních za první dítě
« Odpověď #1 kdy: 25. 11. 2015, 15:09:11 »
Daňové zvýhodnění na dítě se poskytuje měsíčně, pokud některý měsíc z nějakého důvodu není uplatněno, vyrovná se to v ročním vyúčtování daně nebo v daňovém přiznání zpětně.


 

Platby GoPay

reklama