reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Práce v Německu na živnost  (Přečteno 3426 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

A. H.

• Host
Práce v Německu na živnost
« kdy: 15. 08. 2015, 16:16:26 »
Dobrý den, prosím o radu. Mám nabídku práce v Německu na můj živnostenský list vydaný v ČR s tím, že budu mít pod sebou skupinu lidí, na které budu dostávat určitou sumu peněz a z nich jim budu vyplácet mzdy a zbytek bude můj zisk. Práce začne od září, tedy 4 měsíce do konce kalendářního roku. Práce bude pokračovat i příští rok, ale nejdřív bych chtěl vyřešit danovou povinnost letos. Na internetu jsem zatím našel rozdílné informace ohledně placení daní a pojištění. Poradíte mi tedy prosím, ve které zemi a cca kolik (%) musím platit daně z příjmu a zdravotní a sociální pojištění? Díky moc za info. A.H.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama