reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nepřepsané vozidlo  (Přečteno 13884 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Peta123

  • Host
Nepřepsané vozidlo
« kdy: 24. 04. 2015, 09:12:24 »
[font=]Dobrý den, mám dotaz ohledně nepřepsaného vozidla. Auto jsem v prosinci 2013 odhlašovala - na 3. osobu. Bývalý přítel měl auto zapsat na svého bratra. Dnes jsem zjistila, že auto přepsané není a je stále ve fázi přepisu. Paní na registru mi sdělila, že zde hrozí pokuta, pokud nebude auto řádně přepsané do června 2015. Nesdělila mi bližší informace. Prý je tato situace sporná. Pojistka chodí stále na mou adresu, ta je napsaná na bývalého - zřejmě ji neplatí, vzhledem k jeho situaci (exekuce, dluhy). Co v tomto případě dělat? Nereaguje na kontakt z mé strany, nemůžu se s ním domluvit. Nemám žádné doklady od vozidla. Měla jsem darovací smlouvu, ale nevím, zda ji dohledám. Kdo je tedy v tuto chvíli majitelem vozidla a za kým půjdou případné důsledky? Děkuji za odpovědi.  [/font]

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama