reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Televizní přijímač na provozovně  (Přečteno 13925 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michal Michálek

• Host
Televizní přijímač na provozovně
« kdy: 07. 04. 2015, 19:36:00 »
Dobrý den, vlastním malou provozovnu, na kterou bych si chtěl umístit televizi. Nechci ji však umístit nikam, kde by byla veřejně přístupná, ale pouze pro mě do části, kam mám přístup pouze já a nebylo by na televizi vůbec vidět. Chci se zeptat, jestli je i v takovém případě povinnost platit autorská práva? Vzhledem k tomu, že by na ni zákazníci vůbec neviděli, tak bych se veřejné projekce nedopouštěl a k obohacování by to nevedlo.
Děkuji za odpověď,
Michal Michálek

Reklama

• Stálý člen

reklama

vn158

• Host
Re:Televizní přijímač na provozovně
« Odpověď #1 kdy: 08. 04. 2015, 08:42:58 »
Podle mě je nutné platit pouze televizní koncesionářské poplatky, v případě příjmu DVB-T i rozhlasové. Televize by neměla být slyšitelná ani viditelná z veřejnosti přístupné části. Výběrčí kolektivního správce není oprávněn vstupovat do zázemí provozovny.

Offline Monika Sindelkova

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
Re:Televizní přijímač na provozovně
« Odpověď #2 kdy: 08. 04. 2015, 10:43:28 »
A budou ji slyšet? Bojím se, že aby jste se vyhnul dalším poplatkům (OSA, Instagram, Dilia, oaza, atd.), budete ji muset před zákazníky vypnout. Včera po 18té mluvil někdo z OSAy ohledně rádií v kadeřnictví. Jejich názor je takový, že zákaznice tam chodí rády kvůli tomu rádiu (a ne proto, že je kadeřnice šikovná).  :o

Redakční tip

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama