reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Daňový nerezident  (Přečteno 98459 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Barča

  • Host
Daňový nerezident
« kdy: 20. 03. 2015, 22:26:30 »
 Dobrý den, prosím o radu.
 V letošním roce jsem ukončila studium v Č.R. našla si zde zaměstnání, ale k tomuto mám ještě doklad o několika brigádách za překladatelskou činnost. Zaměstnavatel mi sdělil, že si proto musím podat daňové přiznání sama. Trvale jsem hlášená na Slovensku, ale většinu roku jsem zde v Čechách a jak jsemjiž psala, mám zde i práci- na Slovensku mám, však dva živnostenské listy které jsou aktivní a platila jsem si tam i sociální a zdravotní. Musím podat dnové přiznání v Česku? A mohu si do něj započíst i zálohy zaplacené doma na Slovensku za sociální a zdravotní?
 A ještě jeden dotaz mám nárok na slevu na poplatníka v Č.R. ?  A ještě mne napadá, jestli musím platit sociální a zdravotní na Slovensku když jsem zaměstnaná v ČR. A platím vlastně v zaměstnání.....formou srážek? Moc děkuji za odpovědi. Zatím mi všude říká každý něco jiného a to i na úřadech… a já nevím jak to vlastně udělat!! http://poradna.podnikatel.cz/Smileys/akyhne/cry.gif height=18
 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama