reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Cestovní náhrady  (Přečteno 2073 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hanka

  • Host
Cestovní náhrady
« kdy: 18. 02. 2015, 14:56:45 »
Zaměstnanec jezdí na SC vlastním vozidlem. Dostává cestovní náhrady, ale jak je to s dálniční známkou? Na IT jsem někde četla, že když by 5 DZ koupených na každou SC zvlášť bylo dražších než celoroční DZ, tak mu máme proplatit celoroční, i když na ni bude jezdit i soukromě. Takže to mu máme proplati 5 jednorázových DZ a potom ještě celoroční ? Nebo se má cena celoroční DZ rozpočítat hned od prvních jízd na jednotlivé dny, kdy byl na SC ?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaLada

  • Host
Re:Cestovní náhrady
« Odpověď #1 kdy: 18. 02. 2015, 15:21:26 »
U nás ve firmě jsme ještě nikdy zaměstnanci nepropláceli dálniční známku na jeho soukromé vozidlo. Pracovník dostává cestovní náhrady za ujeté kilometry a náhradu výdajů za spotřebované pohonné hmoty, víc nic.
 
Osobně bych mu neproplácela celoroční dálniční známku, pokud jezdí služebně jenom občas. Pokud víte, že bude jezdit na služební cesty pravidelně (třeba každý týden) a bude pokaždé potřebovat dálniční známku, tak tam bych o tom uvažovala.


 

Platby GoPay

reklama