reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dohoda o provedení práce  (Přečteno 2924 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Danka

• Host
Dohoda o provedení práce
« kdy: 13. 01. 2015, 10:42:32 »
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na radu: Od října jsem vedena na úřadu práce. V prosinci jsem pracovala na Dohodu o provedení práce s výdělkem do 5000 kč. Je pro mě tedy lepší podepsat tzv. růžový papír a uplatnit zalohovou daň? Nikde jsem nenašla zda to mohu uplatnit jsem-li na ÚP? Děkuji Danka

Reklama

• Stálý člen

reklama

František

• Host
Re:Dohoda o provedení práce
« Odpověď #1 kdy: 15. 01. 2015, 00:53:41 »
Podle tohoto odkazu http://portal.pohoda.cz/dane-ucetnictvi-mzdy/mzdy-a-prace/evidence-na-uradu-prace-a-nekolidujici-zamestnani/ si můžete přivydělat pouze do 4250Kč za měsíc a je nutné nejpozději v den nástupu tuto skutečnost oznámit na ÚP a také se tam píše, že se po dobu brigády pozastaví výplata podpory v nezaměstnanosti.
Zároveň pokud podepíšete prohlášení k dani (růžový papír), tak Vám zaměstnavatel nestrhne žádnou daň a máte to v čistém.

Platby GoPay

reklama