reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Podvody  (Přečteno 2526 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Alena

  • Host
Podvody
« kdy: 16. 12. 2014, 11:31:41 »
Když podnikatel shání zaměstnance a pak z jistých jeho důvodů můžou u něho prý pro začátek dělat na černo a jako supr nadřízený jim poradí ať jdou pro podporu a po skončení podpory prý sepíše s ní Pracovní smlouvu.Bude to prý pro ně lepší,protože budou mít dva platy a když už by měli sepsat pracovní smlouvu, tak je chce propustit.Ale vesměs všichni po nějaké době pro hrozné pracovní podmínky a nedodržování žádných pracovních norem/žádné hygienické podmínky,materiál okolo 40 kg což by ženy zvedat neměly,vlhko,skoro tma a nucení dělání deset hodin denně bez přestávky,takže žádná židle a natož nějaký jídelní koutek, jo a na toaletě žádné světlo / raději odejdou a šéf je zase na tom dobře,protože ten poslední měsíc jim ani tu almužnu /tak je celou dobu pan Hes platil /nedostanou / A já se ptám co s takovými podnikateli a jejich trestné rady dělat.Jsou chytří a moc dobře vědí,že dělník,který dá na jejich chytré rady si na ně určitě stěžovat nepůjde,protože by asi dopadl hůř,než chytrý zloděj podnikatel.  Dělá se to všude a mělo by se s tím něco dělat jako se Šmejdy. :'(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama