reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Prodej nemovitosti s nebo bez DPH  (Přečteno 48526 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jolanta

  • Host
Prodej nemovitosti s nebo bez DPH
« kdy: 26. 09. 2014, 16:06:11 »
Dobrý den, mám dotaz a předem děkuji za jakoukoliv odpověď. OSVČ,plátce dph, výdaje paušálem, v roce 2010 koupil nemovitost k podnikání, uplatnil dph, teď prodej - musí prodávat s dph? a jakou poměrnou část odpočtu musí vrátit - §78? nakoupil nemovitost před 1.4.2011 tzn. běží tam lhůta pro úpravu odpočtu 5let nebo 10let?snad srozumitelné. děkuji :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama