reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: SŠ studium vs. HPP  (Přečteno 2421 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Aneta

• Host
SŠ studium vs. HPP
« kdy: 05. 09. 2014, 14:55:47 »
Dobrý den, potřebovala bych zjistit, jak je to se souběhem studia na SŠ a prací na hlavní pracovní poměr. Sestra má smlouvu na dobu neurčitou a pracuje formou krátký dlouhý týden. Od září nastoupila na konzervatoř - střední školu, kde jí uznají předměty z gymnázia a ona se bude věnovat jen těm odborným, rozvrh bude mít uzpůsoben individuálně, avšak forma studia je zapsaná jako prezenční. Její zaměstnavatel jí tvrdí, že při denním studiu nemůže být v hlavním pracovním poměru, pouze prý brigádně. Já pracuji v lidských zdojích a o tomto jsem nikdy neslyšela. Můžete poradit? Děkuji. A.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:SŠ studium vs. HPP
« Odpověď #1 kdy: 05. 09. 2014, 19:00:33 »
Tak ať šmudla zaměstnavatel to ukáže kde je to napsáno v zákoníku práce. Já to tam tedy najít nemohu ...

Platby GoPay

reklama