reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: 4,5 roky stará pohledávka  (Přečteno 2263 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Andrej

• Host
4,5 roky stará pohledávka
« kdy: 19. 08. 2014, 18:29:18 »
Dobry den,

Dnes jsem obdrzel upominku od O2 v vyzvou uhrady 3.500,-Kc s informaci o bezicim spravnim rizeni a zapisu do registru dluzniku SOLUS. Jelikoz sluzby O2 jiz velmi dlouho nevyuzivam kvuli VELMI spatnym zkusenostem s O2, zavolal jsem na call centrum zjistit co to je za vymysel. Slecna z call centra mi rekla ze se jedna o 3 faktury splatne zacatkem roku 2010 ("leden, unor, brezen 2010) ale dalsi informace poskytnout odmitla (udajne vidi pohledavku ale podrobnosti se ji nezobrazuji) a ze se mam obratit mailem na e-mail uvedeny v upomince a telefonicke spojeni a reseni mozne neni). Skutecne jsem mel internet od O2 doma, ale jelikoz uz je to temer 5 let, uz si nepamatuji kdy jsem sluzbu vypovedel, jakym zpusobem a nepamatuji si ani na dalsi okolnosti. V prubehu pech 5 let jsem od O2 nedostaval zadne faktury, upominky, vyzvy a tak upominka O2 me velmi a neprijemne prekvapila.

V credit managementu O2 me informovali, ze promlceni je bezpredmetne, jelikoz návrh O2 na zahájení správního řízení byl na ČTÚ podán v březnu roku 2012 (o udajnem probihajicim rizeni CTU taky nevim nic, postu na adrese trvaleho bydliste vyzvedavam pravidelne).

Mohl bych poprosit o radu? Trileta promlceci lhuta se zastavuje podanim navrhu na zahajeni spravniho rizeni na CTU? Rizeni probiha jiz 2.5 roky a o tom nevim nic. Je to vse moc divne. Ovsem ze nemuzu jiz nic pouzit pro svoji obranu, je to prilis dlouho a uz nemam ani uhrady, ani vypoved ani nic jineho...
Predem dekuji

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama