reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dohoda o pracovní činnosti platná zpětně  (Přečteno 2510 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana

• Host
Dohoda o pracovní činnosti platná zpětně
« kdy: 23. 06. 2014, 10:15:29 »
Zdravím všechny, potřebuji radu a doufám, že dobře zformuluji co mě trápí. Mám možnost dělat korektury do jednoho časopisu. Ale zádrhel je v tom, že trochu tápu v tom, jestli to jde na dohodu o provedení práce, když tam má být práce uváděna v hodinách a já bych ji měla podle počtu listů. A také mi pán řekl, že nepodepíšeme na celý rok, ale vždy pouze na určité časové období dle odkontrolovaných stránek, to ale znamená, že by se dohoda podepisovala až zpětně a u toho si nejsem moc jistá, jestli to zákon dovoluje. Nerada bych se hádala, když by taková možnost byla zákonná. Jde o slovenského zaměstnavatele, tak nevím jak to tam mají oni a když mě zaměstnávají oni, jestli to nemá být dle jejich zákonů. A také si nejsem jistá s odvodem daní, jak by to probíhalo, kdyby zaměstnavatel byl ze slovenska.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Ivana Zezulová

• Závislák
    • Zobrazit profil
Re:Dohoda o pracovní činnosti platná zpětně
« Odpověď #1 kdy: 26. 06. 2014, 04:39:10 »
Pracovat budete u nás, takže se řiďte naším zákoníkem práce.
Dohodu podepsat nejpozději v den zahájení práce.
Na "zpětné uzavíráníL nepřistupujte, podílela byste se na podvodu.

Platby GoPay

reklama