reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Reklamace bot  (Přečteno 1908 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jakub

• Host
Reklamace bot
« kdy: 15. 09. 2014, 14:09:20 »
Dobrý den,reklamoval jsem boty,ale ztratil reklamační list,po několika dnech mi přišla sms,že moje reklamace je vyřízena.Do obchodu jsem se dostal asi čtyři dny po této sms(neměl jsem cestu do prahy a tak jsem to odložil na víkend).Dotázal jsem se slečny prodavačky jak je na tom moje reklamace,podle čísla které mi přišlo,prodavačka mi sdělila,že reklamace už je vydaná komusi,jehož jméno z podpisu jsme vůbec nepoznali.chci se zeptat zda-li mohla prodavačka vydat moje reklamované boty uplně někomu cizímu aniž by si vzala jeho nějaké osobní údaje?sdělila mi,že může reklamaci vydat komukoliv,když má u sebe můj reklamační papír a nejsem to já,že se to posuzuje podle obchodního zákoníku a že jí to zkrátka nezajímá,předem děkuji za odpověď.Jakub

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama