reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Peníze pro osobní učel z firemního úvěru  (Přečteno 9878 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pepoos

• Host
Peníze pro osobní učel z firemního úvěru
« kdy: 21. 02. 2014, 14:40:56 »
Hezký den všem, mám tu takový dotaz..

Mám plán který nechám financovat úvěrem (desítky mil.), projekt začne generovat zisk až po 12 měsících, tedy banka je schopna odložit splátky - splácet se začne až se začne generovat zisk.

Mohu nějak použít peníze z úvěru pro své osobní potřeby? Firma patří mně.

Mohu "dostat" NĚJAK (jak?) z firemního úvěru 250 000 Kč (0,75% z celk. úvěru) pro čistě osobní potřeby, šlo by to?

A ještě nákup domu (rodinného) + osobního auta - nakoupit na firmu, financované z úvěru, neměl být problém?

Díky :)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Peníze pro osobní učel z firemního úvěru
« Odpověď #1 kdy: 22. 02. 2014, 08:59:00 »
Tohle skoro smrdí trestným činem :-D

Peníze si můžete z firmy půjčit, ale předpokládám, že tím porušíte podmínky úvěrové smlouvy s bankou.

Dům a auto rozhodně ne. Soukromé věci nemají ve firmě co dělat. To že firma patří vám neznamená, že si tam můžete dělat co chcete.

Platby GoPay

reklama