reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Koupě eshopu  (Přečteno 10580 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Z.K.

• Host
Koupě eshopu
« kdy: 04. 06. 2013, 17:33:25 »
Zdravím,

dostal jsem nabídku na koupi eshopu. Dle majitele je eshop zaběhlí a má tržbu. Jde mi o to na co si dát pozor a co si pohlídat ve smlouvě a co si vyžádat za papíry abych si ověřil, že eshop opravdu funguje. Fórum jsem pročítal ale žádná odpověď nebyla dost jednoznačná. Děkuji za reakce.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Lukáš Židek

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Koupě eshopu
« Odpověď #1 kdy: 05. 06. 2013, 17:46:47 »
Dobrý den.

Věci bez kterých bych si nedovolil eshop koupit je několik.

1. Potřeboval bych přístup do Google Analytics - pozor přístup neznamená, že se podíváte na návštěvnost. Důležité jsou přímé návštěvy (organika), konverzní poměr eshopu
2. určitě by mě zajímalo více sledovacích aspektů. například. MajesticSEO
3. Určitě by mě zajímala smlouva od poskytovatelé řešení nebo hostingu
4. Nutné si také pohlídat převod domén pod vaši kontrolu
5. Smlouva od dodavatele produktů, které se na eshopu prodávají, včetně exportů (pokud jsou) a marže s dodavatelem.

Následně bych tohle vše dal na hromadu a nechal prokontrolovat člověkem který v eCommerci již nějakou dobu pracuje. Zejména bod 1. a 2. je nutno zpracovat velmi obezřetně a dá se vyčíst velmi důležité a podstatné informace.

Lukáš Židek

Platby GoPay

reklama