reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: 'Založení eshopu k existující kamenné prodejně  (Přečteno 11646 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

David Mach

• Host
Dobrý den,

zajímá mě jak je to se založením e-shopu v případě, že mám již fungující kamennou prodejnu. Mám tedy již živnostenské oprávnění na živnost volnou, jsem přihlášený na ČSSZ, ZP i FÚ atd... Kdesi jsem zahlédl nutnost registrace eshopu na nějakém úřadě kvůli ochraně osobních údajů registrovaných uživatelů. Musím to vůbec někde hlásit? Díky

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline František Bugala

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:'Založení eshopu k existující kamenné prodejně
« Odpověď #1 kdy: 25. 03. 2013, 07:07:39 »
Ano. Ač to mnoho lidí neví nebo tomu nevěnuje pozornost, tak registrace se skutečně prování a to na ÚOOÚ (Úřad pro ochranu osobních údajů).

Registraci můžete provést zde: www.uoou.cz  ...je to jednoduché a rychlé. Pouhé vyplnění registračního formuláře přímo na webu.
Vyhnete se tak případným problémům v budoucnu.

Radek

• Host
« Odpověď #2 kdy: 13. 08. 2015, 12:44:51 »
Zdravím, chtěl bych se tam registrovat ale nikde jsem nenašel registrační formulář.

Redakční tip

• Stálý člen

Offline your marketing

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. 08. 2015, 10:43:54 »

Je zapotřebí posupovat na této stránce: https://www.uoou.cz/oznameni-o-zpracovani-osobnich-udaju.asp

Platby GoPay

reklama