reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Stránka na Facebooku  (Přečteno 10969 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jan Kresl

• Host
Stránka na Facebooku
« kdy: 23. 10. 2012, 17:26:52 »
Dobry den,
>
> pisu Vam s nasledujici prosbou. Mam kamaradku-lecitelku, ktera zustala s dvema malymi detmi jako samozivitelka. Zivi se lecitelskou praxi (btw funkcni), ma sve webove stranky a nedavno se na mne obratila s prosbou, zdali bych ji nepomohl nejak pomoci s propagaci/reklamou na Facebooku ci jinych sitich.
>
> Ona sama neni uplne PC-friendly, tak pozadala me. Problem je, ze ja sam jsem kvuli nedostatku casu FB dosud vicemene ignoroval (ostuda, vim). Protoze ji jsem ale vdecny za to, co pro me v zivote udelala, rad bych ji pomohl. A tim se dostavam ke sve otazce: Mohl byste mi Vy (nebo nekdo, koho byste doporucil) ukazat (samozrejme za dohodnutou odmenu), jak optimalne zalozit na FB stranku? Myslim, ze tato forma by pro ni byla asi nejvhodnejsi, ale mozna se pletu. Dival jsem se samozrejme na web navody a samotne vlastni zalozeni bych asi zvladl, ale od zalozeni k uspesnemu fungovani s vysledky je asi dlouha cesta. Myslim, ze existuji i ruzne triky a figle, ktere clovek z oboru zna a laik na ne intuitivne prichazi dlouho...
>
> Mozna muj dotaz pusobi naivne a priblble ;-), ale za zkousku to stoji...
>
> Kdybyste mel zajem pomoci (proti penezni odmene samozrejme), budu moc rad. Ja sam jsem celkem pocitacove gramotny, jenom zrovna ten FB world jsem dosud ignoroval.
>
> Dekuji za Vasi odpoved, at uz bude jakakoliv nebo pripadny telefonat na 724 925 275, kde bych mohl kdyz tak zodpovedet Vase dotazy.
>
> Dekuji a preji hezky den,
> Honza Kresl

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Tomáš Bzirský

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
    • www.999.cz
Re:Stránka na Facebooku
« Odpověď #1 kdy: 25. 10. 2012, 15:27:57 »
Dobrý den,

dotaz není ani naivní ani přiblblý, osobně si myslím, že když člověk něco neví, tak je lepší se zeptat.

Škoda, že jste neuvedl stránky, protože bych mohl lépe poradit.

Facebook je jeden z propagačních kanálů, ale není to hlavní prodejní kanál. Osobně vnímám facebooku jako nástroj k rychlému šíření novinek a vtipného obsahu. Musíte investovat čas do získání fanoušků vašeho FCB profilu a následně "doufat", že po publikování novinky nebo obrázku, vaši fanoušci navštíví vaše stránky. Neříkám, aby vaše známá FCB stránku neměla, ale aby od toho ze začátku nečekala zázraky. PPC reklama na facebooku je trochu dražší, ale zase se dobře cílit na věkové skupiny, pohlaví apod.

Osobně bych doporučil, využít ostatní nástroje - PPC kampaně (Sklik, Adwords), získat zpětné odkazy, vytvořit kvalitní a aktualizovaný obsah na www stránkách a prve získat fanoušky přes www stránky a až později použít PPC kampaně na FCB.  Možná by mohly být zajímavé slevové portály apod., ale špatně se to odhaduje, když neznám její nabídku.

Propojení FCB stránky a www stránky najdete v odkazech níže.

Články, které vám mohou pomoci s propagací na FCB:
http://www.podnikatel.cz/clanky/7-tipu-jak-ziskat-fanousky-pro-fb-stranku/
http://www.podnikatel.cz/clanky/facebook-plugins-pro-web/

V případě dotazů nebo jiné pomoci ohledně PPC kampaní, mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Bzirský
Tomáš Bzirský
manažer projektu 999.cz

Web: www.999.cz
E-mail: tomas.bzirsky(zavináč)999.cz

Platby GoPay

reklama